К
Кипріан Лисогор

Якість збірки хороша, все підігнано добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Влада Даниленко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
Г
Гліб Романенко

Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.

Відповісти
Л
Лавр Чуприна

Працює тихо, не створює шуму. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Щ
Щаслива Громов

Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти