Якість збірки хороша, все підігнано добре. Все супер, рекомендую!
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.
Працює тихо, не створює шуму. Добре, але є над чим працювати.
Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!