Л
Любомила Яцишин

Дуже задоволений покупкою, все добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Анна Козак

Підтримує аналітику, можна налаштувати виявлення облич, автомобілів.

Відповісти
Б
Борислава Кириченко

Ціна та якість ідеально збалансовані. За такі гроші хороший реєстратор. Все супер, рекомендую!

Відповісти
У
Устимка Іванисенко

Якість запису відмінна, все зберігається добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Антон Онищенко

Зручне меню, легко знайти потрібне. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти