З
Златомира Демченко

Кут огляду хороший, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ф
Федоська Скрипник

Камера відповідає очікуванням. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Михайло Шевченко

Камера має вбудований ІЧ-фільтр, вдень кольори природні, вночі чітко видно.

Відповісти
С
Стефанія Вернидуб

Рекомендую, хороша модель. Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Арсен Громов

Захист від негоди працює, перевірено. Все супер, рекомендую!

Відповісти