С
Стефанія Супруненко

Працює відмінно, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Антон Сидоренко

Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.

Відповісти
Л
Лука Пархоменко

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ч
Чайка Максимюк

Камера хороша, рекомендую всім. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
В
Владислава Григоренко

Камера чутлива, деталізація хороша. Все супер, рекомендую!

Відповісти