Працює відмінно, претензій немає. Все супер, рекомендую!
Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.
Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!
Камера хороша, рекомендую всім. Добре, але є над чим працювати.
Камера чутлива, деталізація хороша. Все супер, рекомендую!