А
Августин Оверко

Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Е
Емілія Савченко

Кут огляду 120 градусів, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта.

Відповісти
Є
Євдокія Король

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую на об'єкті, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Я
Ясна Єременко

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Віолетта Рудич

Все працює як треба, без проблем. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти