С
Сергій Титов

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Р
Римма Ігнатенко

З камерою йшла інструкція, встановив все сам. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
З
Зоряна Стельмах

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Владислав Козак

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для вуличного спостереження ідеальний варіант.

Відповісти
С
Софія Бондаренко

Пиловологозахист реальний, пил не потрапляє всередину.

Відповісти