Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.
Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно навіть тихі розмови.
Дуже задоволений покупкою, все працює як треба. Все супер, рекомендую!
Взяв камеру з підтримкою PoE, дуже зручно - один кабель і живлення, і відео. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням.
Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Все супер, рекомендую!