В
Вадим Козак

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.

Відповісти
М
Маркел Щербань

Сигналізація супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ф
Федір Мороз

Сигналізація має вихід на зовнішню сирену. Встановив потужну сирену на вулиці - чути далеко.

Відповісти
Д
Дмитро Кравчук

Температурні датчики точні, можна налаштувати сповіщення при замерзанні.

Відповісти
В
Віталій Гришин

Сигналізація працює стабільно, пульт зручний, дальність зв'язку хороша. Брав з датчиком руху та відкриття дверей.

Відповісти