Реєстратор хороший, вартий своїх грошей. Все супер, рекомендую!
Працює безшумно, вентилятор майже не чути, для спальні підійде.
Працює з усіма моїми камерами різних виробників. Сумісність відмінна, проблем не виникло.
Реєстратор має тривожні виходи, можна підключити сирену або світло.
Підтримує резервне живлення через USB, при збоях запис не зупиняється.