І
Ілля Худобяк

Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко. Важливо для моїх задач. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Полікарп Ткач

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Р
Руслан Левченко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
А
Анжеліка Михайлов

Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.

Відповісти
К
Катерина Сердюк

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую для складу, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне.

Відповісти