Живлення через PoE, один кабель і все працює. Дуже зручно при монтажі.
Кріплення зручне, можна регулювати кут нахилу. Встановив за 10 хвилин.
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Все супер, рекомендую!