А
Андрій Романюк

Реєстратор має вбудований POE комутатор, не треба окреме живлення для камер.

Відповісти
А
Артем Стецюк

Брав для дому, підключив 4 камери. Працює стабільно, жодних збоїв. Інтерфейс зрозумілий навіть для новачка.

Відповісти
А
Агафон Пустовіт

Меню зручне, інтуїтивно зрозуміле, розібрався без інструкції. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
С
Серафима Лисенко

Якість на висоті, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Добромира Білан

Зручний в роботі, все інтуїтивно. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти