Брав для прокладки в офісі за підвісною стелею. Кабель легкий, зручно монтувати.
Кабель має захисний шар від вологи, проклав на вулиці без гофри, вже рік працює.
Оболонка не підтримує горіння, що важливо для пожежної безпеки.
Працює добре, претензій немає. Добре, але є над чим працювати.
Продавці порадили саме цей кабель для зовнішнього прокладання. Не помилились!