Брав бездротову сигналізацію. Встановив сам за годину. Датчики тримають зв'язок навіть через 2 поверхи.
Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.
Система має резервне живлення, при відключенні світла працює. Все супер, рекомендую!
Брав для приміщення. Компактна, не псує інтер'єр, при цьому надійна. Можливість керування дистанційно дуже зручна. Все супер, рекомендую!
Централь з підтримкою GSM, сповіщення на телефон навіть при відключенні інтернету.