Д
Данило Мороз

Брав бездротову сигналізацію. Встановив сам за годину. Датчики тримають зв'язок навіть через 2 поверхи.

Відповісти
В
Вадим Бондарєв

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.

Відповісти
В
Віктор Федорук

Система має резервне живлення, при відключенні світла працює. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Владислава Григорчук

Брав для приміщення. Компактна, не псує інтер'єр, при цьому надійна. Можливість керування дистанційно дуже зручна. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Вадим Шевцов

Централь з підтримкою GSM, сповіщення на телефон навіть при відключенні інтернету.

Відповісти