З
Захарій Щербань

Налаштував швидко, все інтуїтивно зрозуміло. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Семен Павленко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Є
Євстахій Руденко

Налаштував швидко через додаток. Дуже зручно, що не треба викликати майстра. Рекомендую! Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Я
Яків Харченко

Камера має варіанти підключення, можна вибрати зручний спосіб. Все супер, рекомендую!

Відповісти
З
Захар Коваль

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти