Щ
Щастислав Білоконь

Працює і радує, все добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Соломія Матвійчук

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.

Відповісти
В
Влада Михайлов

Все працює як треба, дякую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Т
Тамара Шаповал

Дуже задоволений покупкою. Все працює як годинник, підтримка оперативно відповідає на питання. Дякую! Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Артем Морозов

Мобільний додаток зручний, можна ставити на охорону віддалено. Дуже зручно, коли забув закрити двері.

Відповісти