Брав для прокладки в кабель-каналах. Кабель гнучкий, легко заходить на повороти. Ізоляція міцна, не тріскається.
Брав для монтажу СКУД. Кабель м'який, зручно тягнути в гофрі, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку!
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Кабель має захисний шар від вологи, проклав на вулиці без гофри, вже рік працює.
Кабель якісний, тестував - швидкість стабільна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!