В
Вадим Лебедєв

Камера має функцію детекції руху з надсиланням сповіщень. Працює точно, хибних спрацьовувань майже немає.

Відповісти
В
Вадим Шевченко

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Відповісти
В
Віталій Антонюк

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
З
Златомира Зінченко

Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Все супер, рекомендую!

Відповісти
Н
Надія Бойчук

Рекомендую, хороша модель. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти