Ц
Цвітомира Олійник

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Мальвіна Шульга

Додаток працює добре, сповіщення приходять. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Валентина Бондаренко

Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.

Відповісти
Ф
Феофанія Вдовиченко

Відмінна деталізація, розпізнає об'єкти добре. Для різних задач ідеально. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Ш
Шарлотта Шульга

Вночі бачить відмінно, все видно. Все супер, рекомендую!

Відповісти