Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!
Додаток працює добре, сповіщення приходять. Все супер, рекомендую!
Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.
Відмінна деталізація, розпізнає об'єкти добре. Для різних задач ідеально. Добре, але є над чим працювати.
Вночі бачить відмінно, все видно. Все супер, рекомендую!