Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для вуличного спостереження ідеальний варіант.
Вбудований мікрофон записує звук якісно, чутно добре. Все супер, рекомендую!
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Дуже добре, майже ідеально!
Камера має корисні функції, сповіщення працюють точно, хибних спрацьовувань майже немає. Все супер, рекомендую!