Г
Гурій Єфименко

Підключення просте, з'єднання стабільне. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Парфен Журавель

Дуже задоволений покупкою, все працює як треба. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Я
Яна Бондаренко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
Б
Богдана Шевцов

Камера має додаткові функції, можна підключити різне обладнання. Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Анна Сидоренко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти