Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Камера працює з різним обладнанням, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку! Все супер, рекомендую!
Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.