Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Камера працює з будь-яким реєстратором, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку!
Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Кут огляду 120 градусів, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта.