Ф
Феодосій Овчаренко

Все працює як треба, без проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Г
Горислава Сагайдачний

Якість зображення на висоті. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Мілана Наконечний

Камера якісна, відповідає опису. Все супер, рекомендую!

Відповісти
О
Олена Кравчук

Камера має захист від води IP67, встановив просто неба, дощі не страшні. Рекомендую!

Відповісти
Г
Галина Хилько

Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!

Відповісти