Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.
Замовляв 300 метрів, відрізали рівно, без зайвих питань. Ціна приємна, якість відмінна. Дякую!
Кабель якісний, не окислюється з часом. На довгі роки. Все супер, рекомендую!
Кабель має товсту ізоляцію, що захищає від механічних пошкоджень. Для промислових об'єктів ідеально.