Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Дуже добре, майже ідеально!
Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.
Дуже задоволений покупкою, все працює як треба. Все супер, рекомендую!