Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!
Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки! Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Добре, але є над чим працювати.
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.