А
Антон Дмитрук

Можливість резервного копіювання на флешку дуже зручна. Копіюю важливі моменти за пару кліків.

Відповісти
В
Владислава Петренко

Реєстратор виправдав очікування. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
О
Онисим Цуркан

Реєстратор сподобався, буду брати ще. Все супер, рекомендую!

Відповісти
О
Оксана Василенко

Взяв з підтримкою PoE, дуже зручно - не треба тягнути окреме живлення до камер. Все працює стабільно.

Відповісти
Л
Леонід Павлов

Меню зручне, інтуїтивно зрозуміле, розібрався без інструкції.

Відповісти