Ц
Цвітомира Васюк

Камера хороша, рекомендую всім. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
М
Митрофан Цюпа

Все працює, все добре, дякую. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
М
Майя Савченко

Взяв камеру, дуже зручно - мінімум проводів. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
А
Алла Майборода

Налаштував швидко через додаток. Дуже зручно, що не треба викликати майстра. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Марко Мельник

Камера має широкий динамічний діапазон, деталі видно і в тіні, і на світлі.

Відповісти