Л
Лідія Каплун

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Щ
Щедриця Савчук

Камера відповідає очікуванням. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Т
Тетяна Самойленко

Брав комплект з кількох камер. Всі працюють стабільно, жодного збою за час використання. Рекомендую магазин! Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Світлана Гордієнко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
В
Вадим Левченко

Встановив на фасаді, вітер не розгойдує, кріплення надійне.

Відповісти