Н
Надія Кириченко

Камера сподобалась, все добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
І
Ігнат Кравчук

Якість зйомки на високому рівні. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Павло Щербак

Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Панас Орел

Довго обирав камеру, зупинився на цій моделі. Не пошкодував! Деталізація відмінна, додаток зручний, сповіщення приходять миттєво. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
В
Віталій Федорчук

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую для складу, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне.

Відповісти