Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!
Температурні датчики точні, можна налаштувати сповіщення при замерзанні.
Довго обирав сигналізацію, зупинився на цій. Проста в установці, інструкція зрозуміла, всі компоненти якісні. Дякую!