Л
Леонід Лебедєв

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
В
Вадим Щербак

Живлення зручне, мінімум проводів. Дуже добре при монтажі. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Х
Хрисанф Устименко

З камерою йшла інструкція, встановив все сам. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Н
Ніна Єрмоленко

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую на об'єкті, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
М
Марія Ткаченко

Встановив на дачі, працює через інтернет без проблем. З будь-якої точки світу можу подивитися що відбувається.

Відповісти