А
Анатолій Єлецький

Додаток працює добре, сповіщення приходять. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Є
Євграф Перепелиця

Камера компактна, не привертає зайвої уваги. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Марія Коваленко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
А
Аврора Худобяк

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для зовнішнього спостереження ідеальний варіант. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Данило Павленко

Камера працює з будь-яким реєстратором, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку!

Відповісти