Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для зовнішнього спостереження ідеальний варіант. Все супер, рекомендую!
Камера працює з будь-яким реєстратором, проблем з сумісністю не виникло. Дякую за швидку доставку!