Н
Надія Ващенко

Камера хороша, рекомендую всім. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ю
Юхим Черняк

Підключення просте, з'єднання стабільне. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ф
Федір Савченко

Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко, без перешкод. Важливо для моїх задач.

Відповісти
З
Захар Алексєєв

Кріплення зручне, можна регулювати кут нахилу. Встановив за 10 хвилин.

Відповісти
Є
Єфрем Щириця

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти