Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Кольори природні, автоматика працює правильно. Дуже добре, майже ідеально!
Взяв камеру з підтримкою PoE, дуже зручно - один кабель і живлення, і відео. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням.