Ш
Шимон Храпко

Якість зображення на висоті. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Л
Лариса Морозов

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
Т
Творимира Макаров

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Веселина Таран

Кольори природні, автоматика працює правильно. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Л
Людмила Волошин

Взяв камеру з підтримкою PoE, дуже зручно - один кабель і живлення, і відео. Працює стабільно, жодних проблем з підключенням.

Відповісти