Г
Гануся Юркевич

Камера компактна, але функціональна. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Щ
Щедрина Романчук

Кольори природні, автоматика працює правильно. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Б
Богдан Соколов

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Відповісти
Ч
Чайка Іванюк

Дуже задоволений покупкою. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Й
Йосифівна Німченко

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Відповісти