Р
Роксолана Тимошенко

Оболонка маслобензостійка, можна прокладати в гаражі, автосервісі.

Відповісти
Г
Гордій Титов

Працює добре, претензій немає. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Х
Хома Сердюк

Кабель виправдав очікування. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Р
Рафаїл Хрущ

Кабель хороший, я задоволений. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Серафима Кобзар

Брав для монтажу. Кабель м'який, зручно тягнути, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку! Все супер, рекомендую!

Відповісти