Оболонка маслобензостійка, можна прокладати в гаражі, автосервісі.
Працює добре, претензій немає. Все супер, рекомендую!
Кабель виправдав очікування. Все супер, рекомендую!
Кабель хороший, я задоволений. Все супер, рекомендую!
Брав для монтажу. Кабель м'який, зручно тягнути, жили не ламаються. Дякую за швидку відправку! Все супер, рекомендую!