Взяв з підтримкою PoE, дуже зручно - не треба тягнути окреме живлення до камер. Все працює стабільно.
Можливість резервного копіювання на флешку дуже зручна. Копіюю важливі моменти за пару кліків.
Реєстратор має функцію резервного копіювання, додаткова надійність. Все супер, рекомендую!
Всі функції працюють як треба, дуже задоволений. Все супер, рекомендую!