М
Матвій Матвійчук

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
А
Артем Мельник

Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.

Відповісти
П
Петро Федорук

Камера має корисні функції, сповіщення працюють точно, хибних спрацьовувань майже немає. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Г
Григорій Максимюк

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Я
Яків Фролов

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти