Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.
Камера має корисні функції, сповіщення працюють точно, хибних спрацьовувань майже немає. Все супер, рекомендую!
Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!