Е
Едуард Гаврилюк

Встановив на фасаді, вітер не розгойдує, кріплення надійне.

Відповісти
Т
Тимофій Федорук

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Є
Єфросинія Білик

Камера перевершила очікування. Деталізація відмінна навіть на відстані. Підсвітка працює ефективно, що важливо для нічної зйомки. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Севастян Романюк

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
С
Семен Савченко

Камера має вбудований ІЧ-фільтр, вдень кольори природні, вночі чітко видно.

Відповісти