Ц
Цвітан Стецюк

Якість збірки та матеріалів хороша. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Петро Соколов

Кріплення зручне, можна регулювати кут нахилу. Встановив за 10 хвилин.

Відповісти
А
Антоніна Білан

Встановив і забув, все працює. Все супер, рекомендую!

Відповісти
У
Устимка Єфименко

Камера супер, рекомендую. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
М
Мілана Шевцов

Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Камера коштує своїх грошей повністю. Рекомендую до покупки!

Відповісти