Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.
Встановив на дачі, працює через інтернет без проблем. З будь-якої точки світу можу подивитися що відбувається.