Я
Ясон Чайка

Камера працює при різних температурах, перевірено. Жодних збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Митрофан Юзьків

Камера сподобалась, все добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти