П
Пафнутій Рудич

Камера має відмінну кольоропередачу, навіть при різному освітленні кольори природні. Задоволений покупкою на всі 100%! Все супер, рекомендую!

Відповісти
Р
Радослава Деревянко

Зображення чітке, деталізація висока, задоволений. Все супер, рекомендую!

Відповісти
І
Ізабелла Цап

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Микола Фролов

Якість збірки на висоті, металевий корпус, пило-вологозахист справжній. Встановив на вулиці, морози -15 витримує без проблем.

Відповісти
А
Авдей Громов

Все працює як треба, без проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти