Г
Галина Павлов

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Є
Євлогій Удовиченко

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Добриня Урсуляк

З камерою йшла інструкція, встановив все сам. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Прекраса Слюсар

Працює з різними пристроями, зручно. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ю
Юлька Цвігун

Камера якісна, відповідає опису. Все супер, рекомендую!

Відповісти