Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.
Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!
З камерою йшла інструкція, встановив все сам. Все супер, рекомендую!
Працює з різними пристроями, зручно. Все супер, рекомендую!
Камера якісна, відповідає опису. Все супер, рекомендую!