Л
Леонід Соколов

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
Х
Харлампій Кириченко

Брав для об'єкта. Кутів огляду достатньо, щоб бачити все необхідне. Якість запису відмінна. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Н
Нестор Дзюба

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Е
Емілія Лисенко

Якість картинки радує, все чітко. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Л
Лука Василенко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти