А
Автоном Білоус

Купив цю камеру для спостереження. Відмінна якість зображення, добре видно всі деталі. Вночі теж працює чудово. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Відповісти
Л
Леонід Литвин

Встановив на фасаді, кріплення надійне, вітер не страшний. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ж
Жанна Пустовіт

Камера супер, рекомендую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
О
Оксана Гордієнко

Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний, без клацань.

Відповісти
Т
Тетянка Яцик

Камера відповідає очікуванням. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти