Д
Досифей Бондаренко

Брав для об'єкта. Кутів огляду достатньо, щоб бачити все необхідне. Якість запису відмінна. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Р
Руслана Єлецький

Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Щ
Щирка Хрущ

Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!

Відповісти