Д
Добромира Єфремов

Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Майя Москаленко

Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!

Відповісти
З
Злата Романенко

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Відповісти
Є
Єгор Ковальов

Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти