Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!